Święto Niepodległości Polski

Z okazji 95 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy szóstej pod opieką nauczycielki historii – p. Renaty Rzyszkowskiej. Montaż słowno- muzyczny przedstawiony przez szóstoklasistów przypomniał nam wydarzenia dotyczące 123 lat niewoli naszej Ojczyzny oraz walkę Polaków o odzyskanie wolności. W przedstawienie włączyli się uczniowie klasy trzeciej, którzy zaprezentowali zgromadzonym piosenki o naszym kraju. Również tego dnia odbył się Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „PRO PATRIE”, w którym brało udział wielu uczniów z klas I- VI. Usłyszeliśmy wiele wspaniałych wykonań znanych piosenek o naszym pięknym kraju. Zwycięzcy reprezentowali naszą szkołę na etapie gminnym.