Akcja „HARDKOROWA PACZKA”

W związku ze Świętami Bożego Narodzenia Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie dołączyła do zbiórki pluszaków w ramach akcji charytatywnej „HARDKOROWA  PACZKA” prowadzonej przez kulturystę Roberta Burneikę znanego jako „Hardkorowy Koksu”. Zbieraliśmy przede wszystkim pluszowe misie, ale również i inne czyste, niezniszczone zabawki. Przeznaczone one były dla dzieci z ubogich rodzin mieszkających na terenie powiatu żnińskiego. Zbiórka trwała do 6 grudnia 2013roku, a zabawki przekazane zostały do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żninie. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wielu osób. Zebraliśmy ponad 100 misiów i innych pluszaków! Dzieciom, jak i ich rodzicom oraz nauczycielom, za udział w zbiórce dziękuje prowadząca szkolną zbiórkę – Agnieszka Tomaszewska.