Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia, tak, jak co roku, dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I- III zaprosiły swoich Dziadków do szkoły, aby uczcić ich święto. Zebrani goście z dużym zainteresowaniem obejrzeli szkolne Jasełka. Następnie uczniowie z poszczególnych klas pięknym śpiewem i recytacją wierszy podziękowali wszystkim Babciom i Dziadkom za ich miłość i poświęcenie dla wnuków. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnego  STO  LAT  i  pięknych prezentów, które dzieci wykonały samodzielnie. Przy kawie i smacznych wypiekach wszyscy miło spędzili ten szczególny dzień. Dodatkową atrakcją tego świątecznego dnia była wizyta naszego przyjaciela -księdza misjonarza  Floriana Cieniucha, który przyjechał do kraju na urlop z Wenezueli, gdzie pracuje od wielu lat. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali jego opowieści o życiu mieszkańców tego kraju.