"PRO PATRIE"

7 listopada w Łabiszyńskim Domu Kultury odbył się Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej „PRO PATRIE”. Uczniowie naszej szkoły pięknie interpretowali przygotowane wiersze i dzięki temu odnieśli wielki sukces, gdyż w kategorii klas I – III pierwsze miejsce zajęła Natalia Ornafel, a wyróżnienie przypadło w udziale Patrycji Kupis (obie dziewczyny z klasy III). W kategorii klas IV – VI Filip Bizon (z klasy VI) zajął drugie miejsce, a Radosław Słonina (klasa VI) i Zuzanna Taraska (klasa V) zajęli trzecie miejsce.

Cieszymy się z sukcesów i czekamy na dalsze. 8 listopada odbyła się druga część konkursu w kategorii – pieśń patriotyczna. Nasi reprezentanci zajęli trzecie miejsce w grupie klas IV – VI. Był to zespół uczniów w osobach : Dominik Nowicki, Marta Kubicka, Wiktoria Giemska, Adrianna Jobczyk, Zuzanna Taraska, Julia Nowicka i Natalia Lisiewicz.

Tags: