Rajd Rowerowy

23 czerwca starsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoje siły i umiejętności w rajdzie rowerowym. Klasa czwarta miała do pokonania dystans  Ojrzanowo – Lubostroń – Ojrzanowo, natomiast klasy piąta i szósta nieco dłuższy, bo Ojrzanowo – Lubostroń – Smerzyn – Józefinka – Ojrzanowo. Pomimo niepewnej, deszczowej pogody, pełni zapału ruszyliśmy w drogę. Na trasie czekały na nas liczne atrakcje, takie jak zwiedzanie kompleksu pałacowo- parkowego w Lubostroniu, plażowanie i siatkówka plażowa nad jeziorem w Smerzynie, czy w końcu odpoczynek w Zagrodzie Agroturystycznej Pod Lasem w Józefince, gdzie uczniowie mieli możliwość nie tylko obejrzenia, ale również nakarmienia licznych gatunków zwierząt. Pomimo drobnych usterek technicznych wszyscy wrócili zdrowi i zadowoleni. Wszyscy byli jednomyślni co do faktu, że mimo niesprzyjającej pogody warto było zaryzykować i ruszyć w drogę.