Dzień dziecka - dzień sportu

  30 maja odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka – Dzień Sportu Szkolnego. Był to dzień, w którym obowiązywały dwie zasady : dobry humor i strój sportowy. Uczniowie rywalizowali w licznych, nietypowych i zarezerwowanych tylko dla tego dnia konkurencjach. Były to między innymi : wyścigi na wesoło, rowerowy tor przeszkód, rzuty lotkami, skoki Supermana czy rzut nocnikiem. Ponadto odbyły się : Szkolny Konkurs Talentów, bicie rekordu szkoły w kręceniu hula- hop i w skokach na skakance, cieszący się dużą popularnością plebiscyt na najlepszego sportowca szkoły oraz rozgrywany po raz pierwszy konkurs latawców. Konkurencjom towarzyszyły liczne atrakcje, takie jak malowanie kolorowymi kredami po szkolnym chodniku, malowanie twarzy farbami, czy uwielbiana przez dzieci wata cukrowa. Uczniowie starszych klas mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie w rozgrywanym corocznie meczu piłki nożnej o puchar szkoły. Wszyscy, którzy wykazali się tego dnia najlepszą sprawnością fizyczną i dużym humorem, otrzymali liczne dyplomy i upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy ! Ponadto każdy z uczniów otrzymał słodkie upominki, które ufundowali: Rada Rodziców, Pani Agnieszka Kupis i Pan Sebastian Nowicki oraz Pani Maria Kłopocka.