Trening z mistrzem

Za nami pierwsze zajęcia sportowe, pierwszy Trening z Mistrzem. W październiku odwiedził nas brat Pani Agnieszki, Robert Tomaszewski – bramkarz, zawodnik między innymi takich klubów, jak : Zawisza Bydgoszcz, Victoria Koronowo, Notecianka Pakość, czy Unia Janikowo. Jest on zdobywcą tytułu Najlepszego Bramkarza w województwie kujawsko- pomorskim w piłce seniorskiej w sezonie 2009 – 2010. Robert najpierw przeprowadził z naszymi uczniami typowy trening piłkarski, pokazał wiele ciekawych ćwiczeń rozgrzewających i rozciągających, a także zaprezentował podstawowe umiejętności techniczne. Potem stanął tam, gdzie jest jego miejsce, czyli na bramce. Każdy mógł spróbować swoich sił strzelając do bramki naszego Mistrza. Niektórym się udało, Robert niejednokrotnie był pod wrażeniem umiejętności piłkarskich naszych uczniów. Także dziewcząt ! Na końcu spotkania nasi młodzi piłkarze, zdopingowani obecnością naszego Gościa, rozegrali zacięty i bardzo emocjonujący mecz, który był również okazją do krótkiego sprawdzianu z przepisów gry w piłkę nożną.