Konkurs Różańcowy

„Różaniec – to skarb, który trzeba odkryć”. Aby wołanie nie poszło w zapomnienie, w naszej szkole uczniowie wzięli udział w konkursie różańcowym. Polegał on na przygotowaniu przez uczniów różańców z dowolnego materiału. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród braci szkolnej. Komisja, która oceniała prace uczniów miała nie lada problem. Wszystkie różańce były piękne. Ostatecznie przyznano następujące miejsca :   w kategorii  klas  I- III :

I miejsce – Kinga Czech,  II miejsce – Jakub Wierzchowski,  Daria Słomkowska,

 III miejsce – Wiktoria Czech.

Prace nagrodzone za rodzinne wykonanie różańcanagroda I :  Karolina Jelonek, Emilia Arendt,

Justyna Kropińska, Bartek Kubicki, Adrian Paszkiewicz, Laura Krych, Adam Sudoł, Martyna Makowska, Wojtek Nowicki, Nikola Zaworska.

Wyróżnienia :  Szymon Lotka, Patrycja Kruszka, Szymon Kruszka, Andżelika Świtała.

W kategorii klas  IV – VII miejsce – Marcin Hernet,  II miejsce – Nicole i Weronika Jankowskie.

Wyróżnienia :  Natalia Ornafel i Patrycja Studzińska.