Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa

   Uczniowie naszej szkoły mogli wykazać się umiejętnościami rzeźbiarskimi. Po raz kolejny wzięli udział w Powiatowym Konkursie Rzeźbiarskim „Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa”. Wraz z rodzicami wykonali piękne stajenki ze styropianu, masy solnej i modeliny. W szkole zorganizowano wystawę tych prac i wręczono artystom upominki. Wszystkie dzieła naszych uczniów trafiły na konkurs powiatowy, gdzie :

w kategorii klas 0- III        została nagrodzona praca Adasia Sudoła (z klasy II) ,

w kategorii  klas IV- VI    Katarzyna i Michał Dąbrowscy (z klasy III i V) zajęli  pierwsze miejsce,

a Alicja Kosmalska i Patrycja Sikora (z klasy IV) oraz Manuela Matuła (z klasy V) zdobyły wyróżnienia.

Wszyscy otrzymali piękne dyplomy i wspaniałe nagrody.

Zwycięzcom gratulujemy !