Jasełka

 Boże Narodzenie to czas przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. 19 grudnia w klimat nadchodzących Świąt wprowadziły nas  Jasełka misyjne przybliżające historię Bożego Narodzenia przygotowane przez uczniów klas drugiej i czwartej pod opieką pani Jolanty Lidmann- Kończalskiej. Piękne przedstawienie, w którym mali aktorzy wcielili się w postaci Maryi, Józefa, pasterzy, królów oraz dzieci z Europy, Azji, Afryki, Ameryki i Oceanii, przeplatane kolędami spodobało się dorosłym i dzieciom. Występy w wykonaniu najmłodszych wprawiły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Po Jasełkach pani dyrektor podziękowała młodym artystom i ich opiekunowi za przygotowanie inscenizacji oraz złożyła gościom, uczniom i nauczycielom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie wszystkie dzieci tradycyjnie już otrzymały paczki świąteczne ufundowane przez Radę Rodziców.

Tags: