Jasełka

Tradycyjnie już przed przerwą świąteczną, a w tym roku był to dzień 21 grudnia, uczniowie klasy trzeciej wraz ze starszymi kolegami z klas IV- VI przedstawili Jasełka pt. „W stajence”. Zgodnie z opisem narodzenia Jezusa w Piśmie Świętym, maleńkiemu Zbawicielowi hołd złożyli pasterze oraz Trzej Królowie. Całość przedstawienia została oprawiona pięknym śpiewem kolęd i pastorałek. Jak co roku Jasełka przygotowuje katechetka – Pani Jolanta Lidmann- Kończalska, która podziękowała rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci. Dyrektor szkoły złożyła wszystkim zebranym życzenia spokojnych i radosnych świąt. Po Jasełkach nastąpiło uroczyste wręczenie paczek świątecznych, które ufundowała Rada Rodziców, wszystkim uczniom.