Konkurs "Pięknego czytania"

   4 maja w naszej bibliotece odbył się Konkurs Czytelniczy. Wszyscy uczestnicy dobrze się do niego przygotowali i pięknie zaprezentowali wybraną przez siebie książkę oraz przeczytali jej najciekawszy fragment. Jednak bezkonkurencyjne okazały się :  Justyna Kropińska (kl. I),  Katarzyna Dąbrowska ( kl.III)  oraz Patrycja Sikora (kl. IV). Uczennice te zdobyły I miejsca i reprezentowały naszą szkołę w  gminnym konkursie "Pięknego Czytania" zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Łabiszynie z okazji "Tygodnia Bibliotek". Dwie nasze uczennice zaprezentowały swoje książki po mistrzowsku i tam również zajęły pierwsze miejsce :

●  Justyna Kropińska -  w kategorii klas młodszych,

●  Patrycja Sikora -  w kategorii klas IV - VI.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.