Dzień Dziecka - dzień sportu

   1 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego. Był to dzień na sportowo i na wesoło. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w następujących konkurencjach :

•  Wyścigi na Wesoło,

•  Rowerowy Tor Przeszkód,

•  Rzut Skarpetą,

•  Rzut Lotkami 

•  oraz  Skok Supermena.

Konkurencjom tym towarzyszyło, jak co roku, bicie rekordu szkoły w skokach przez skakankę oraz w kręceniu hula- hop, a także Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca. W tym roku w głosowaniu uczniów i nauczycieli bezkonkurencyjny był Radek Nowak z klasy piątej.   Po przerwie odbył się mecz piłki nożnej o Puchar Szkoły, w którym klasa piąta zmierzyła się z klasą szóstą . Wygrała klasa piąta. Dzień zakończył się wręczeniem dyplomów i nagród dla wyróżniających się zawodników. Natomiast na  każdego ucznia czekała wielka wata cukrowa oraz drobne upominki.