Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014 / 2015. Przybyłych gości - Pana Burmistrza Jacka Idziego Kaczmarka, księdza proboszcza Krzysztofa Sobieralskiego i radną Panią Ewę Milczek oraz licznie zgromadzonych rodziców, uczniów i grono pedagogiczne powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu Pani dyrektor przypomniała najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego, pogratulowała wyniku sprawdzianu uczniom klasy szóstej oraz doceniła osiągnięcia uczniów w nauce i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Życząc wszystkim słonecznych wakacji przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Po wręczeniu nagród i świadectw z wyróżnieniem, w tradycyjny już sposób- krótkim programem artystycznym - uczniowie klasy piątej pożegnali szóstoklasistów. Uczniowie klasy szóstej żegnali szkołę recytacją wierszy i podziękowaniami dla nauczycieli. Następnie wszyscy uczniowie i rodzice udali się do klas na spotkania z wychowawcami. Rozpoczęły się wakacje !