Mój ulubiony bohater książkowy

W październiku, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, został ogłoszony konkurs plastyczny pt. "Mój ulubiony bohater książkowy". Jego celem była promocja czytelnictwa oraz kształtowanie postaw twórczych wśród dzieci. Na konkurs wpłynęło 28 prac. Na kolorowych obrazkach znaleźli się bohaterowie znanych bajek i książek dla dzieci, m.in. Kot w butach, Pan Kleks, Calineczka, Harry Potter. Nagrody główne otrzymali:
• w kategorii klas I - III :
I miejsce - Maja Grzeczka (kl.II), Martyna Makowska (kl.III), Klaudia Potempa (kl.III);
II miejsce - Sara Kossendey (kl.II), Daria Słomkowska (kl.III);
III miejsce - Karina Gawrońska (kl.I)
• w kategorii klas IV - VI :
I miejsce - Katarzyna Dąbrowska (kl.IV), Lidia Potempa (kl.IV);
II miejsce - Patrycja Sikora (kl.V);
III miejsce - Patrycja Kupis (kl.VI).

Zwycięzcom gratulujemy !!!