Nie jesteś sam

Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z Teatrem KURTYNA z Krakowa, który w swoich przedstawieniach porusza tematykę różnorodnych uzależnień, na które coraz częściej narażone są dzieci i młodzież. 4 listopada odwiedzili nas ponownie - ze spektaklem dla uczniów klas starszych pt. "Nie jesteś sam", w którym przedstawiono problem dopalaczy. Główna bohaterka - uczennica szkoły podstawowej, pełna wewnętrznych rozterek, charakterystycznych dla młodzieży w wieku dojrzewania, staje się łatwą ofiarą dla dilera rozprowadzającego te groźne dla życia środki. Dzięki swojemu przyjacielowi, który miał świadomość tego zagrożenia, uniknęła ona losu osób uzależnionych. Cała historia ma szczęśliwe zakończenie.