DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

2 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w towarzystwie swojego ulubionego pluszaka. Z okazji tego święta odbyły się różne zajęcia edukacyjno - rozrywkowe. Było głośne czytanie książek o misiach, oglądanie filmów, których bohaterami są znane i lubiane niedźwiadki, rysowanie i opisywanie pluszowych bohaterów. Dzieci poznały również historię powstania tego święta. Misie panoszyły się i na przerwach, i na lekcjach. Pełno ich było także w szkolnej bibliotece. Tam uczniowie oglądali wystawę misiowych książek oraz chętnie wypożyczali książki do domu. Największym zainteresowaniem cieszyły się nowości wydawnicze zakupione w ramach realizacji programu "Książki naszych marzeń". Na wszystkich czytelników czekały też kolorowe zakładki do książek i słodkie niespodzianki. Dzień upłynął w atmosferze radości i dobrej zabawy.