Wizyta Świętego Mikołaja

Wszyscy z zapartym tchem oczekiwaliśmy na przybycie św. Mikołaja. Czy 7 grudnia nie jest już przypadkiem za późno na jego wizytę? Jednak przybył, chociaż już w drodze na zasłużony urlop. Szczególną uwagę zwracały różowe spodenki w barwne kwiaty i kąpielowe laczki na nogach naszego miłego gościa. Pojazd Mikołaja również wzbudzał zainteresowanie, bo na dachu terenowego samochodu był przytwierdzony śliczny, zielony kajak ! Innych odstępstw od tradycji nie było. Mikołaj podziwiał przedstawienie przygotowane przez panią Jolantę Lidmann- Kończalską i uczniów klasy piątej, później rozdał wszystkim dzieciom słodkie upominki, "przybił piątkę", pozował do wspólnych zdjęć i odjechał na swój wymarzony urlop, bo przecież już odwiedził wszystkie grzeczne dzieci. Żegnamy i zapraszamy za rok.