Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej w Ojrzanowie  Dzień Babci i Dziadka na stałe wpisany jest w kalendarz najważniejszych, środowiskowych imprez szkolnych. Uroczystości z okazji święta Babci i Dziadka odbyły się 1 lutego, podczas których uczniowie już  tradycyjnie przedstawili Jasełka. W trakcie przedstawienia  zgromadzeni goście ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia. Na koniec wszystkie dzieci zaśpiewały „Sto lat”, a następnie wręczyły gościom laurki i samodzielnie wykonane upominki. Po części oficjalnej miłych gości  zaproszono na kawę i herbatę oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazują nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.