Konkurs pięknego czytania

21 kwietnia w szkolnej bibliotece odbyły się eliminacje do konkursu Pięknego Czytania organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Łabiszynie. Wzięli w nich udział uczniowie klas 0- VI. Każdy uczestnik zaprezentował w kilku zdaniach wybraną i przeczytaną przez siebie książkę. Następnie zaprezentował jej najciekawszy fragment, a na koniec zachęcił do sięgnięcia po tę właśnie pozycję. Jury wybrało troje uczniów, którzy 12 maja reprezentowali naszą szkołę w gminnym konkursie. Wszyscy nasi uczniowie odnieśli tam sukcesy i otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy :
▪ Nicola Balcerzak (klasa I) - zajęła I miejsce w kategorii klas 0 - I,
▪ Sara Kossendey (klasa II) - zajęła I miejsce w kategorii klas II - III,
▪ Dawid Borkowski (klasa V) - zajął I miejsce w kategorii klas IV - VI .

GRATULUJEMY !!!