Dzień dziecka - dzień sportu szkolnego

Tradycyjnie już w dniu 1 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego. Uczniowie rywalizowali między sobą w następujących konkurencjach: rzut torebką, wyścigi z jajkiem, w workach i z taczką, rzut lotkami, rowerowy tor przeszkód. Dodatkowo odbył się pokaz latawców, szkolny konkurs talentów, bicie rekordu szkoły w kręceniu hula- hop oraz plebiscyt na najlepszego sportowca. Tegoroczne głosowanie wygrał Michał Dąbrowski z klasy szóstej. Największe emocje, jak co roku, wzbudziło przeciąganie liny. Uczniowie mogli również skosztować waty cukrowej oraz pomalować sobie twarz. Sponsorami naszej imprezy byli: Pani Agnieszka Kupis, Pani Maria Kłopocka, Pani Anna Kubicka oraz Koło Łowieckie "Złoty Róg" z Bydgoszczy. Był to bardzo kolorowy i wesoły dzień. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkim bardzo gratulujemy.