Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Alina Zabłocka powitała przybyłych gości - na czele z Panem Burmistrzem Jackiem Kaczmarkiem, rodziców, nauczycieli i uczniów. W swoim rzemówieniu podsumowała osiągnięcia uczniów oraz wydarzenia minionego roku szkolnego. Uczniom klasy szóstej życzyła powodzenia w gimnazjum. Podziękowała za współpracę nauczycielom i rodzicom. Następnie wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i konkursach. Uczniowie klasy szóstej pożegnali się ze szkołą krótkim programem artystycznym. Natomiast ich pożegnali piątoklasiści, również piosenkami i wierszami oraz drobnymi prezentami.Po dziesięciu miesiącach pracy wszystkim należą się słoneczne wakacje. Do zobaczenia we wrześniu.