TURNIEJ SŁOWA - „odsłona druga”

 8 lutego uczniowie klasy pierwszej  Antek Kozłowski i Kasia Dąbrowska  oraz klasy trzeciej  Natalia Ornafel i Patrycja Kupis reprezentowali naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Recytatorskim  „Słowne inspiracje – artystyczne kreacje” w Żninie. Uczeń Antek Kozłowski zdobył wyróżnienie w grupie klas pierwszych. Natomiast  uczniowie klas IV – VI rywalizowali ze sobą w eliminacjach powiatowych tydzień później, czyli 15 lutego. Naszymi przedstawicielami byli : Agata Balcerzak, Marta Kubicka, Zuzanna Taraska, Marta Kropińska i Radosław Słonina. Wszyscy z nich wspaniale interpretowali przygotowane wiersze. Jury doceniło najbardziej :  Zuzię Taraskę , która zajęła II miejsce w kategorii klas piątych  oraz Radka Słoninę -  III miejsce w kategorii klas szóstych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !