Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

1 września odbyła się uroczystość rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/ 2017, na którą przybyli, oczywiście, wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Pani Dyrektor Alina Zabłocka, w krótkim przemówieniu przedstawiła wszystkim zebranym nowych pracowników oraz zmiany, jakie czekają nas w bieżącym roku szkolnym – a tych będzie bardzo dużo. Serdecznie powitała najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, które po raz pierwszy przekroczyły progi naszej szkoły. Wszystkim uczniom życzyła dużo sukcesów w nauce oraz optymizmu i radości na każdy dzień, nauczycielom - wytrwałości w codziennej pracy, a rodzicom – dobrej współpracy ze szkołą. Następnie dzieci udały się na spotkania ze swoimi wychowawcami.