Dzień Edukacji Narodowej

Tradycją naszej szkoły jest to, że w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie klasy pierwszej są uroczyście przyjmowani do braci szkolnej. Dwanaścioro pierwszoklasistów złożyło tego dnia uroczyste ślubowanie, że będą wzorowo wykonywać swoje uczniowskie obowiązki. Przed starszymi koleżankami i kolegami musieli wykazać się swoimi umiejętnościami i zrobili to wzorowo recytując wiersze i śpiewając piosenki. Pani dyrektor, dokonała symbolicznym
ołówkiem, pasowania każdego z nich na pełnoprawnego ucznia. Tego dnia również uroczyście przyjmowane są do oddziału przedszkolnego nowe dzieci - pięciolatki, które w tym roku szkolnym rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Z okazji święta Samorząd Uczniowski złożył serdeczne życzenia i wręczył kwiaty wszystkim pracownikom naszej szkoły.