Bal Karnawałowy

27 stycznia, w godzinach popołudniowych, odbył się doroczny Bal Przebierańców. Tłumnie przybyły więc piękne królewny i księżniczki, biedroneczki i myszki, czerwone kapturki i diabły, ale też kowboje i gangsterzy oraz wiele, wiele innych postaci. Uczniowie zaprezentowali całą gamę ciekawych, barwnych, ale często także oryginalnych strojów. Ci najbardziej interesująco przebrani wyróżnieni zostali tytułami króla i królowej balu w każdej klasie oraz obdarowani atrakcyjnymi nagrodami. Uczniowie, rodzice oraz wszyscy przybyli goście bawili się świetnie przy dźwiękach skocznej, karnawałowej muzyki. Odbyły się też liczne konkursy i zabawy, do których nie brakowało chętnych tym bardziej, że nagradzani byli słodkimi upominkami. Wszystkie dzieci będące na balu, otrzymały opaski odblaskowe z życzeniami : "UDANYCH - BEZPIECZNYCH FERII !", na które z radosnymi minami i pełne wrażeń udały się po zakończonym balu.