Dzień dziecka - dzień sportu szkolnego

2 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego. Jak co roku był to dzień na sportowo i na wesoło. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach : rzut lotkami, wyścigi na wesoło oraz rzut stanikiem. Ponadto odbyły się również : konkurs latawców, mecz piłki nożnej - klasa piąta przeciwko klasie szóstej, szkolny konkurs talentów, bicie rekordu szkoły w kręceniu hula- hop i skokach przezskakankę oraz plebiscyt na najlepszego Sportowca w szkole. Tytuł ten zdobyła uczennica klasy piątej Kasia Dąbrowska. Dzięki sponsorom na dzieci czekała wata cukrowa oraz słodkie prezenty. Wszyscy, którzy zwyciężyli w poszczególnych konkurencjach otrzymali dyplomy i drobne nagrody. Był to dzień pełen sportowych emocji i humoru.