Ślubowanie pierwszoklasistów

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 13 października odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści recytowali wiersze, śpiewali piosenki przedstawiające ich pierwsze dni w szkole. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie, w którym obiecywali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami, po czym zostali pasowani dużym ołówkiem przez panią kierownik - Alinę Zabłocką, co oznacza przyjęcie do społeczności szkolnej. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. W tym dniu również odbyło się uroczyste przyjęcie nowych dzieci do grona przedszkolaków. Po skończonej akademii nasi bohaterowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek - czekały na nich przepyszne torty. To był dzień pełen wrażeń.