Babciu, Dziadzku! - Coś wam dam...

Dnia 19 stycznia odbyło się w naszej szkole tradycyjne już spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oczekiwani przez uczniów klas młodszych ukochani dziadkowie przybyli w progi szkoły około godz.10:00. Pierwszym punktem uroczystego spotkania była prezentacja "Jasełek", w których główne role zagrały dzieci z klasy II i III. Spisały się na medal, budząc podziw i wzruszenie wśród oglądających. Niejedna łezka błysnęła także w oku, kiedy zabrzmiały słowa:, " Sto lat!…", wyśpiewane wspólnie przez wszystkich uczniów klas "0"-III dla swoich najbliższych. Najlepszym życzeniom nie było tego dnia końca. Uczniowie wręczyli dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i prezenty. Goście w miłej, rodzinnej atmosferze zasiedli do przygotowanego przez rodziców słodkiego poczęstunku, przy którym już po chwili toczono gwarne, wesołe pogawędki. Trudno było się rozstawać z tak wyjątkowymi gośćmi! Zapraszamy Was Kochani już za rok!