Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się wspaniale!

Karnawał to miły czas przepełniony muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Bal karnawałowy dla uczniów to niezwykłe wydarzenie dostarczające wielu przeżyć i emocji. Na wiele tygodni poprzedzających to wydarzenie dzieci cieszyły się i wymyślały stroje- każdy chciał być oryginalny i zaskoczyć przebraniem.
9 lutego w naszej szkole przybranej kolorowymi balonami, łańcuchami
i serpentynami z krepy przy dźwiękach muzyki bawiły się kolorowe postacie: wróżki, królewny, policjanci, policjantki, tygryski, cyganki, drzewa, wampiry, panie wiosny… nie sposób wszystkich wymienić. W pierwszej części balu wszystkie klasy miały możliwość zaprezentować swoje stroje w tańcu wraz ze swoimi paniami. Ogłoszony został konkurs na "KRÓLA I KRÓLOWĄ BALU"- każdy chciał wygrać i założyć na głowę koronę. Wszyscy radośnie tańczyli i śpiewali, na sali było kolorowo i wesoło. Pląsy przerywane były konkursami, w których wszyscy chętnie brali udział. Walka o pierwsze miejsce za każdym razem była zażarta. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy obdarowani zostali słodkimi upominkami. W chwilach krótkiego wypoczynku dzieci w udekorowanych salach mogły napić się i poczęstować czymś słodkim. Jednak po chwili muzyka porywała wszystkich na parkiet do wspólnej zabawy.
Kiedy czas wspólnych pląsów dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Na sam koniec wszyscy uczestnicy zabawy obdarowani zostali balonami. Bal umożliwił dzieciom
i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i wspólną zabawę.