Witamy wiosnę!

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Z tej okazji trzecioklasiści przygotowali dla całej społeczności szkolnej przedstawienie, w którym próbowali odszukać Wiosnę. Mali aktorzy wcielili się w rolę kwiatów, zwierząt oraz deszczu, wiatru i słońca. Najbardziej narozrabiał deszcz, gdyż zmoczył nie tylko kwiaty, ale również „zerówkowiczów”. Dobrze, że w porę zjawiła się Pani Wiosna, która zapanowała nad deszczem i wiatrem. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami
I z Marzanną na czele, udali się barwnym korowodem w stronę ogniska, gdzie pożegnano Zimę.
W obchodach Święta Wiosny włączyli się również nasi sponsorzy : Pani Ewa Milczek i Pan Henryk
Buczkowski, którzy przygotowali dla nas ognisko z kiełbaskami, a także soczek owocowy.
Dziękujemy !!!