Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole przebiega zawsze pod hasłem "Dnia Sportu". Również w tym roku odbyło się mnóstwo konkurencji sportowych między innymi : rzut torebką, rzut kaloszem, rzut lotkami do tarczy, jazda na rowerku, bicie rekordów w skakance i hula- hop, przeciąganie liny między klasami, pokazy lotów latawców oraz występy pod hasłem : "Mam talent".
Wszyscy mogli skorzystać z malowania twarzy według wybranego wzoru.
Oczywiście impreza nie mogła się odbyć bez waty cukrowej, która cieszy się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem wszystkich dzieci, a nawet dorosłych, czyli tych trochę większych dzieci.
Odbyło się również spotkanie z Policją. Nasz dzielnicowy najpierw odbył z uczniami pogadankę na
temat bezpiecznych zachowań i wzajemnych relacji między rówieśnikami. Następnie każdy mógł obejrzeć radiowóz policyjny, a co najważniejsze odbyć nim przejażdżkę, oczywiście pod eskortą
Policji. I to był największy hit tego dnia.
Były również słodkie prezenty, które ufundowała Rada Rodziców i Koło Łowieckie "Złoty Róg"
z Bydgoszczy.
Pogoda nam dopisała i humory też. Oby więcej takich dni w roku.