WYJAZD DO FAMILY PARKU

Chętnych na wyjazd do Family Parku nigdy nie brakuje, podobnie było i tym razem. Siódmego czerwca odbyła się w naszej szkole wycieczka do Centrum Zabaw Rodzinnych w Bydgoszczy, w której wzięło udział 46 uczniów z klas „0”-III. Dzieci miały okazję skorzystać z wielu atrakcji czekających w parku- szalały na miniautkach, popisując się umiejętnościami „wyborowego kierowcy”, ćwiczyły celność strzelając gąbczastymi kulami z wystrzałowych armatek oraz grając w kręgle, figlowały w figloraju, gdzie czekała na nie dżungla przygód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli i wałków. Jak zwykle bardzo popularne były zjazdy na tęczowej zjeżdżalni oraz pokonywanie ścianki wspinaczkowej. Zabawa była przednia i sprawiła wszystkim uczestnikom wiele radości. Przywieźli z wyjazdu wiele miłych wspomnień i doświadczeń. Zdecydowanie wybierzemy się tam też za rok!