PIKNIK NAUKOWY

12 kwietnia odbył się pierwszy Szkolny Piknik  Naukowy. Uczniowie mogli zademonstrować ciekawe doświadczenie lub wykonać model na wystawę. Największe zainteresowanie wzbudził pokaz eksperymentów naukowych doskonale przygotowany przez : Martę Kropińską -z klasy VI, Zuzanę i Jakuba Taraska – klasa V i II, Manuelę Matułę – z klasy III  oraz Patrycję Kupis – również z klasy III. Uczestnicy pikniku mogli również obejrzeć wystawę, na której zaprezentowano modele i urządzenia wykonane przez: Marcina Herneta – z klasy IV, Jakuba Kwiatkowskiego – z klasy II, Martę Kubicką – z klasy V, Wojtka Zielasa – z klasy II  i Martę Kropińską – z klasy VI. Impreza była bardzo udana i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zgromadzi jeszcze większą liczbę uczestników.