Dzień Matki

      Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Dzień Matki to najcieplejsze ze świąt w całym roku. Uczniowie naszej szkoły uczcili Dzień Mamy w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Na wstępie pani dyrektor Alina Zabłocka powitała wszystkich zebranych, Mamom złożyła najlepsze życzenia z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie swoich dzieci. Zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u Mam łzy wzruszenia. Piękne, zrobione z miłością laurki i podarunki, były wyrazem podziękowania za to, że Mamy są, że kochają i że są najlepsze na całym świecie. Całą uroczystość przygotowały z uczniami klas 0 – III  ich wychowawczynie : p. Katarzyna Taraska, p. Aleksandra Zielińska, p. Irena Pyrzyna- Pasek i p. Jolanta Kiliszewska.