ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012 / 2013

  28 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po dziesięciu miesiącach ciężkiej i wytężonej pracy, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli przyszedł czas na upragnione wakacje. Tego dnia, z uśmiechami na twarzach, zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, aby pożegnać  uczniów klasy szóstej i rozdać świadectwa oraz nagrody dla tych, którzy zwyciężali w ciągu roku szkolnego w różnorodnych konkursach, a było ich nie mało. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – p. Jacek Idzi Kaczmarek – Burmistrz Łabiszyna oraz radni p. Agnieszka Kupis i p. Henryk Buczkowski. Szesnaścioro uczniów klasy szóstej ukończyło szkołę podstawową i od września rozpoczną naukę w gimnazjum. Tradycyjnie już pożegnali ich uczniowie klasy piątej. Obie klasy przygotowały krótkie programy artystyczne, które wywołały momenty wzruszenia wśród osób zgromadzonych na sali. Jednak ciężkie są chwile pożegnań! Pani dyrektor dziękując za całoroczną pracę życzyła również wszystkim miłych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.