Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013 / 2014

2 września spotkaliśmy się znowu, po dwumiesięcznych słonecznych wakacjach, w szkolnych murach, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.  Zaproszonych gości, uczniów, grono pedagogiczne oraz rodziców powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu nakreśliła zadania, jakie czekają nas wszystkich w bieżącym roku szkolnym. Szczególnie serdeczne życzenia przekazała dla najmłodszych dzieci - pięciolatków, które po raz pierwszy przekroczyły dzisiaj progi oddziału przedszkolnego oraz dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją szkolną edukację. Wszystkim życzyła dużo sukcesów w codziennej pracy i wielu nagród na zakończenie roku szkolnego Po uroczystości wszyscy uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.