Gminne Zawody w Biegach Przełajowych

19 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych organizowanych przez Zespół Szkół w Lubostroniu  - Gminnych Zawodach w Biegach Przełajowych. Jak co roku, odbywały się one na terenie parku w Zespole Pałacowo - Parkowym w Lubostroniu. Nasi uczniowie rywalizowali z kolegami i koleżankami ze szkół w Lubostroniu i Łabiszynie, a do przebiegnięcia mięli dystans ponad 500m. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: z klasy IV: Patrycja Kupis, Sandra Buczkowska i Kacper Bizon; z klasy V: Igor Szczepaniak, Agata Balcerzak, Weronika Jankowska, Daniel Domański, Marcin Hernet i Karolina Nowak; z klasy VI: Zuzanna Taraska, Natalia Lisiewicz, Dominika Jelonek i Klaudia Buczkowska. Natalia Lisiewicz i Kacper Bizon zajęli II miejsce, a Zuzanna Taraska III miejsce. Dla zwycięzców organizatorzy zawodów przygotowali dyplomy i nagrody. Gratulujemy!