Ślubowanie

Ślubowanie pierwszoklasistów

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 13 października odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści recytowali wiersze, śpiewali piosenki przedstawiające ich pierwsze dni w szkole. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie, w którym obiecywali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami, po czym zostali pasowani dużym ołówkiem przez panią kierownik - Alinę Zabłocką, co oznacza przyjęcie do społeczności szkolnej. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.

Ślubowanie pierwszoklasistów

11 października w naszej szkole odbyło się uroczyste przyjęcie przedszkolaków oraz pierwszoklasistów do społeczności szkolnej. Każda grupa przygotowała własny program artystyczny. Pierwszoklasiści musieli wykazać się wiedzą, zręcznością i umiejętnością. Egzamin na ucznia zdali na szóstkę! Zgodnie z tradycją, uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, a przed pasowaniem musieli połknąć „tabletkę mądrości” i wypić „eliksir wiedzy”. Pani Dyrektor symbolicznym ołówkiem dokonała pasowania każdego ucznia.