rozpoczęcie

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

1 września odbyła się uroczystość rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/ 2017, na którą przybyli, oczywiście, wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Pani Dyrektor Alina Zabłocka, w krótkim przemówieniu przedstawiła wszystkim zebranym nowych pracowników oraz zmiany, jakie czekają nas w bieżącym roku szkolnym – a tych będzie bardzo dużo. Serdecznie powitała najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, które po raz pierwszy przekroczyły progi naszej szkoły.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013 / 2014

2 września spotkaliśmy się znowu, po dwumiesięcznych słonecznych wakacjach, w szkolnych murach, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.  Zaproszonych gości, uczniów, grono pedagogiczne oraz rodziców powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu nakreśliła zadania, jakie czekają nas wszystkich w bieżącym roku szkolnym. Szczególnie serdeczne życzenia przekazała dla najmłodszych dzieci - pięciolatków, które po raz pierwszy przekroczyły dzisiaj progi oddziału przedszkolnego oraz dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją szkolną edukację.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012 / 2013

Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się 3 września. Pani dyrektor Alina Zabłocka powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. W swoim przemówieniu przedstawiła zmiany, jakie czekają uczniów i nauczycieli w ciągu całego roku szkolnego. Życzyła wszystkim wytrwałości w całorocznej pracy oraz samych sukcesów tak w nauce, jak i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Następnie uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.