narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Tradycją naszej szkoły jest to, że w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie klasy pierwszej są uroczyście przyjmowani do braci szkolnej. Dwanaścioro pierwszoklasistów złożyło tego dnia uroczyste ślubowanie, że będą wzorowo wykonywać swoje uczniowskie obowiązki. Przed starszymi koleżankami i kolegami musieli wykazać się swoimi umiejętnościami i zrobili to wzorowo recytując wiersze i śpiewając piosenki. Pani dyrektor, dokonała symbolicznym

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, by uczniowie wyrazili swą wdzięczność wszystkim osobom pracującym w szkole. Tak stało się i tym razem. Uczniowie spisali się na medal. Przygotowali dla wszystkich pracowników szkoły serdeczne, szczere życzenia i podziękowania.Następnie wręczyli prześliczne kwiaty i odśpiewali gromkie "Sto lat ...". Na twarzach uczestników tej miłej uroczystości gościły promienne uśmiechy. Mamy nadzieję, że taki doskonały humor nie opuścił nas do końca roku szkolnego.