Gminny

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

15 maja w Bibliotece Publicznej w Łabiszynie odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”. Celem konkursu było szerzenie czytelnictwa w ramach jubileuszowego roku 2014 -  „ROKU  CZYTELNIKA”. Naszą szkołę reprezentowało troje finalistów etapu szkolnego. Uczestnicy konkursu w ciekawy sposób prezentowali przeczytane przez siebie książki oraz czytali wybrane z nich fragmenty.

Oliwier  Siadak  (klasa 0) – zajął pierwsze miejsce w kategorii  klas 0 – I,

Gminny konkurs pieśni patriotycznej "PRO PATRIE"

14 listopada nasi uczniowie brali udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Pro Patrie”. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy szóstej – Marta Kubicka wraz z chórkiem w składzie: Julka Nowicka, Adrianna Jobczyk i Natalia Lisiewicz. Dziewczyny zaśpiewały piosenkę pt. „Warszawo ma”. Natomiast wyróżnienie zdobył Antoni Kozłowski – uczeń klasy drugiej. Zwycięzcom gratulujemy !!!

Gminny konkurs poezji patriotycznej "PRO PATRIE"

13 listopada w Łabiszyńskim Domu Kultury odbył się Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej „PRO PATRIE”, w którym wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie. Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach.

W kategorii klas I- III nagrody zdobyli:

Antek  Kozłowski (klasa druga)       -  II miejsce,

Bartek  Kubicki  (klasa pierwsza)    -  III miejsce,

Patrycja  Sikora  (klasa trzecia)       -  wyróżnienie.

W kategorii  klas IV – VI nagrodzono: