patriotycznej

Konkurs poezji patriotycznej

Wielkim sukcesem naszych uczniów zakończył się Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej „Pro Patrie”, który odbył się  19 listopada w Łabiszyńskim Domu Kultury.

W kategorii klas  I - III :

I miejsce  zajęła  Daria Słomkowska

II miejsce -  Katarzyna Dąbrowska

III miejsce  - Antoni Kozłowski

W kategorii  klas  IV – VI :

I miejsce  zajęła Patrycja  Sikora

III miejsce  -  Patrycja  Kupis

Gminny konkurs pieśni patriotycznej "PRO PATRIE"

14 listopada nasi uczniowie brali udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Pro Patrie”. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy szóstej – Marta Kubicka wraz z chórkiem w składzie: Julka Nowicka, Adrianna Jobczyk i Natalia Lisiewicz. Dziewczyny zaśpiewały piosenkę pt. „Warszawo ma”. Natomiast wyróżnienie zdobył Antoni Kozłowski – uczeń klasy drugiej. Zwycięzcom gratulujemy !!!

Gminny konkurs poezji patriotycznej "PRO PATRIE"

13 listopada w Łabiszyńskim Domu Kultury odbył się Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej „PRO PATRIE”, w którym wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie. Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach.

W kategorii klas I- III nagrody zdobyli:

Antek  Kozłowski (klasa druga)       -  II miejsce,

Bartek  Kubicki  (klasa pierwsza)    -  III miejsce,

Patrycja  Sikora  (klasa trzecia)       -  wyróżnienie.

W kategorii  klas IV – VI nagrodzono: