nowego

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

1 września odbyła się uroczystość rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/ 2017, na którą przybyli, oczywiście, wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Pani Dyrektor Alina Zabłocka, w krótkim przemówieniu przedstawiła wszystkim zebranym nowych pracowników oraz zmiany, jakie czekają nas w bieżącym roku szkolnym – a tych będzie bardzo dużo. Serdecznie powitała najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, które po raz pierwszy przekroczyły progi naszej szkoły.

Zajęcia sportowe - co nowego?

Zajęcia sportowe w naszej szkole cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów. Na kolejnych już zajęciach uczniowie uczestniczyli w Podchodach. Drużyna Goniąca miała do wykonania kilka zadań:

1)  narysować na kartce papieru zająca,

2)  poprosić Gospodarza o marchewkę dla zająca,

3)  pomalować sobie paznokcie u rąk,

4)  zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Podchodów,

oraz

5)  odśpiewać głośno, ale tak, żeby cała okolica słyszała, piosenkę „Ona tańczy dla mnie”.

Inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015

Minęły długie, słoneczne wakacje i nadeszła pora powrotu do szkolnych obowiązków. 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny.  Spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku, gdzie powitała nas Pani Dyrektor Alina Zabłocka. W swoim przemówieniu nakreśliła, jakie zadania czekają nas w ciągu nadchodzących miesięcy. Pierwszoklasiści otrzymali, jako pierwsi, darmowe podręczniki, a uczniów klasy szóstej czeka w kwietniu sprawdzian, ale  już w nowej formule.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013 / 2014

2 września spotkaliśmy się znowu, po dwumiesięcznych słonecznych wakacjach, w szkolnych murach, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.  Zaproszonych gości, uczniów, grono pedagogiczne oraz rodziców powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu nakreśliła zadania, jakie czekają nas wszystkich w bieżącym roku szkolnym. Szczególnie serdeczne życzenia przekazała dla najmłodszych dzieci - pięciolatków, które po raz pierwszy przekroczyły dzisiaj progi oddziału przedszkolnego oraz dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją szkolną edukację.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012 / 2013

Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się 3 września. Pani dyrektor Alina Zabłocka powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. W swoim przemówieniu przedstawiła zmiany, jakie czekają uczniów i nauczycieli w ciągu całego roku szkolnego. Życzyła wszystkim wytrwałości w całorocznej pracy oraz samych sukcesów tak w nauce, jak i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Następnie uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.