Wyjazd

Wyjazd do Opery Nova

2 czerwca dwanaścioro uczniów z naszej szkoły udało się do Opery Nowa na spektakl baletowy pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Przedstawienie było rewelacyjne, szczególnie rozbawiły publiczność krasnoludki częstując widzów na końcu cukierkami i jabłkami. Fajne też było zobaczyć muzyków grających na żywo. Miło było spędzić wieczór w taki sposób.

Wyjazd do teatru

18 marca uczniowie naszej szkoły wyjechali do teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pt. "Pinokio". Przygody drewnianego pajacyka były bardzo zabawne, ale również wzruszające i pouczające. Dzięki uprzejmości pracowników teatru, mogliśmy zwiedzić kulisy i garderoby aktorów oraz spotkać się z bardzo przystojnym (zdaniem starszych uczennic) odtwórcą głównej roli - Patrykiem Pietrzakiem. Zwiedziliśmy również Bazylikę Prymasowską Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Wyjazd był bardzo udany.

WYJAZD DO KINA

Nic nie cieszy uczniów bardziej niż brak lekcji. Tym razem taką samą radość wywołał wyjazd do kina na film animowany pt. "Hotel Transylwania 2".Barwna opowieść o przyjaźni ludzi i wampirów, obfitująca w niezwykłe zwroty akcji zainteresowała młodszych i nieco starszych uczniów naszej szkoły.Wszyscy bawili się doskonale, cola i popcorn smakowały wyśmienicie - jednym słowem - SUPER !!!

Wyjazd na basen

Jak co miesiąc, również w grudniu, uczniowie naszej szkoły wyjechali na basen do pobliskiego Barcina. Czekały tam na nich liczne atrakcje, a mianowicie: zjeżdżalnia rurowa zewnętrzna, zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia dziecięca, basen sportowy i rekreacyjny z leczniczymi hydromasażami i wannami jacuzzi. Nasze wyjazdy to wspaniała i zdrowa zabawa.