Akcja

Akcja misyjna

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w akcji prowadzonej przez Fundację Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" pod hasłem "Kup Pan szczotkę". Tym razem zbieraliśmy szczoteczki i pasty do mycia zębów dla małych afrykańczyków. Dzieci miały bardzo otwarte i wrażliwe serca na pomoc. Zebraliśmy 39 sztuk past do zębów oraz 44 szczoteczki. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy i Bóg zapłać.

Akcja „HARDKOROWA PACZKA”

W związku ze Świętami Bożego Narodzenia Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie dołączyła do zbiórki pluszaków w ramach akcji charytatywnej „HARDKOROWA  PACZKA” prowadzonej przez kulturystę Roberta Burneikę znanego jako „Hardkorowy Koksu”. Zbieraliśmy przede wszystkim pluszowe misie, ale również i inne czyste, niezniszczone zabawki. Przeznaczone one były dla dzieci z ubogich rodzin mieszkających na terenie powiatu żnińskiego. Zbiórka trwała do 6 grudnia 2013roku, a zabawki przekazane zostały do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żninie.