roku

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017 / 2018. Jest to niestety historyczna data, gdyż staliśmy się Szkołą Filialną w Ojrzanowie - jesteśmy
częścią ośmioletniej Szkoły Podstawowej w Lubostroniu. W naszej szkole znajduje się obecnie oddział przedszkolny i klasy I - IV. Pozostali uczniowie kontynuują naukę w Lubostroniu. Kierownik szkoły - pani Alina Zabłocka przedstawiła zebranym rodzicom i uczniom zmiany, które czekają wszystkich w ciągu całego roku szkolnego, a jest tego bardzo dużo. Będzie to bardzo pracowity czas.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

3 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Było to szczególne wydarzenie, gdyż po raz pierwszy nie było absolwentów szkoły oraz ostatni raz uczniowie otrzymali świadectwa szkolne wydane przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie. W związku z nową reformą oświaty od 1 września 2017 roku staniemy się filią ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Lubostroniu. Zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli nadchodzą bardzo duże zmiany.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

1 września odbyła się uroczystość rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/ 2017, na którą przybyli, oczywiście, wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Pani Dyrektor Alina Zabłocka, w krótkim przemówieniu przedstawiła wszystkim zebranym nowych pracowników oraz zmiany, jakie czekają nas w bieżącym roku szkolnym – a tych będzie bardzo dużo. Serdecznie powitała najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, które po raz pierwszy przekroczyły progi naszej szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Alina Zabłocka powitała przybyłych gości - na czele z Panem Burmistrzem Jackiem Kaczmarkiem, rodziców, nauczycieli i uczniów. W swoim rzemówieniu podsumowała osiągnięcia uczniów oraz wydarzenia minionego roku szkolnego. Uczniom klasy szóstej życzyła powodzenia w gimnazjum. Podziękowała za współpracę nauczycielom i rodzicom. Następnie wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i konkursach.

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014 / 2015. Przybyłych gości - Pana Burmistrza Jacka Idziego Kaczmarka, księdza proboszcza Krzysztofa Sobieralskiego i radną Panią Ewę Milczek oraz licznie zgromadzonych rodziców, uczniów i grono pedagogiczne powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu Pani dyrektor przypomniała najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego, pogratulowała wyniku sprawdzianu uczniom klasy szóstej oraz doceniła osiągnięcia uczniów w nauce i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015

Minęły długie, słoneczne wakacje i nadeszła pora powrotu do szkolnych obowiązków. 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny.  Spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku, gdzie powitała nas Pani Dyrektor Alina Zabłocka. W swoim przemówieniu nakreśliła, jakie zadania czekają nas w ciągu nadchodzących miesięcy. Pierwszoklasiści otrzymali, jako pierwsi, darmowe podręczniki, a uczniów klasy szóstej czeka w kwietniu sprawdzian, ale  już w nowej formule.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013 / 2014

2 września spotkaliśmy się znowu, po dwumiesięcznych słonecznych wakacjach, w szkolnych murach, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.  Zaproszonych gości, uczniów, grono pedagogiczne oraz rodziców powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu nakreśliła zadania, jakie czekają nas wszystkich w bieżącym roku szkolnym. Szczególnie serdeczne życzenia przekazała dla najmłodszych dzieci - pięciolatków, które po raz pierwszy przekroczyły dzisiaj progi oddziału przedszkolnego oraz dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją szkolną edukację.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012 / 2013

28 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po dziesięciu miesiącach ciężkiej i wytężonej pracy, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli przyszedł czas na upragnione wakacje. Tego dnia, z uśmiechami na twarzach, zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, aby pożegnać  uczniów klasy szóstej i rozdać świadectwa oraz nagrody dla tych, którzy zwyciężali w ciągu roku szkolnego w różnorodnych konkursach, a było ich nie mało. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – p. Jacek Idzi Kaczmarek – Burmistrz Łabiszyna oraz radni p. Agnieszka Kupis i p.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012 / 2013

Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się 3 września. Pani dyrektor Alina Zabłocka powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. W swoim przemówieniu przedstawiła zmiany, jakie czekają uczniów i nauczycieli w ciągu całego roku szkolnego. Życzyła wszystkim wytrwałości w całorocznej pracy oraz samych sukcesów tak w nauce, jak i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Następnie uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.