Babci

Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Tradycyjnie już dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I - III zaprosili swoich Dziadków, aby uczcić ich święto.
Jak zawsze nasi goście obejrzeli przedstawienie Jasełkowe, a następnie poszczególne klasy zaprezentowały krótkie programy artystyczne. Na koniec wszystkie dzieci odśpiewały Dziadkom gromkie STO LAT !!!
Oczywiście nie obyło się bez pięknych prezentów, które wnukowie wykonali własnoręcznie dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia, tak, jak co roku, dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I- III zaprosiły swoich Dziadków do szkoły, aby uczcić ich święto. Zebrani goście z dużym zainteresowaniem obejrzeli szkolne Jasełka. Następnie uczniowie z poszczególnych klas pięknym śpiewem i recytacją wierszy podziękowali wszystkim Babciom i Dziadkom za ich miłość i poświęcenie dla wnuków. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnego  STO  LAT  i  pięknych prezentów, które dzieci wykonały samodzielnie.