karnawałowy

Bal Karnawałowy

27 stycznia, w godzinach popołudniowych, odbył się doroczny Bal Przebierańców. Tłumnie przybyły więc piękne królewny i księżniczki, biedroneczki i myszki, czerwone kapturki i diabły, ale też kowboje i gangsterzy oraz wiele, wiele innych postaci. Uczniowie zaprezentowali całą gamę ciekawych, barwnych, ale często także oryginalnych strojów. Ci najbardziej interesująco przebrani wyróżnieni zostali tytułami króla i królowej balu w każdej klasie oraz obdarowani atrakcyjnymi nagrodami.

Bal Karnawałowy

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. W naszej szkole odbył się Wielki Bal Karnawałowy. W tym dniu nasza placówka zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Uczniowie przebrani w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawili się w rytm muzyki i śpiewu pana Michała. Podczas trwania zabawy cała społeczność szkolna wraz z rodzicami dokonali wyboru króla i królowej balu w każdej klasie.

Bal karnawałowy

Tegoroczny bal karnawałowy odbył się dopiero po feriach zimowych -  21 lutego, gdyż przed przerwą wakacyjną zima zaatakowała nas wielkimi opadami śniegu. Jak tradycja nakazuje wszyscy uczestnicy musieli wystąpić w przebraniach. Można było podziwiać wiele postaci z bajek i filmów. Wesołej zabawie towarzyszyła kolorowa sceneria sali gimnastycznej, porywająca muzyka i ciekawe konkursy. Oczywiście odbyły się wybory króla i królowej balu.