Sukces

Sukces, sukces, sukces!

Nasi uczniowie, jak co roku, doskonale zaprezentowali się w Powiatowym Turnieju Słowa
"Słowo źródłem inspiracji", który odbył się w Żnińskim Domu Kultury.

W grupie uczniów klas I - III wyróżnienie otrzymała Łucja Kozłowska z klasy drugiej.

Tags:

SUKCES, SUKCES, SUKCES !!!

Tradycyjnie już w Łabiszyńskim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski "PRO PATRIA".Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów. Ich interpretacje zostały zauważone i docenione. Oto wyniki, z których jesteśmy bardzo dumni :
w kategorii klas I - III :
I miejsce - Sara Kossendey (kl. III),
III miejsce - Roksana Wypijewska (kl. I),
w kategorii klas IV - VI :
I miejsce - Jakub Pik (kl. IV),
II miejsce - Alicja Kosmalska (kl. VI) i Patrycja Sikora (kl.VI).
Czekamy na dalsze sukcesy !!!

Sukces naszego ucznia

Uczeń klasy 1,  Adam Sudoł zdobył II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Zapobiegajmy Pożarom”, którego organizatorem był Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Żninie. Jego praca zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego tegoż konkursu. Adamowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!